Również najmłodsi wiedzą co to angielski przez Skype.

Ucząc dzieci angielskiego, staraj się wykonywać pewne czynności o tej samej porze każdego dnia. Dzieci czują się bardziej komfortowo i pewnie, gdy wiedzą, czego się spodziewać. Na przykład, możesz grać w angielską grę codziennie po szkole lub przeczytać angielską historię z dziećmi przed pójściem spać.

Nauka angielskiego przez Skype dla dzieci

Angielski przez Skype także powinien mieć stałą porę. Jeśli masz miejsce w domu, możesz utworzyć kącik angielski, w którym trzymasz wszystko, co jest połączone z językiem angielskim, na przykład książki, gry, DVD lub rzeczy, które zrobiły twoje dzieci. Powtarzanie jest niezbędne – dzieci często muszą słyszeć słowa i zwroty wiele razy, zanim poczują się gotowe do ich samodzielnego wypowiedzenia. Dzieci uczą się w naturalny sposób, gdy się bawią.

Fiszki to świetny sposób na nauczanie i rewizję słownictwa. Istnieje wiele różnych gier, w które możesz grać za pomocą fiszek, takich jak Memory, Kima, Snap czy Happy Families. Możesz znaleźć darmowe fiszki do pobrania w Internecie. Istnieje wiele innych rodzajów gier, w które możesz grać ze swoimi dziećmi, aby pomóc im w nauce angielskiego: gry akcji, planszowe, słowne, online. Wielu możliwości dostarcza także angielski przez Skype. Nauczyciel angielskiego powinien być pomysłowy i znać sposoby zachęcenia dzieci do nauki, na przykład poprzez gry.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s