Angielski biznesowy i jego nauka przez Skype

Mniej powszechni niż uczniowie uczący się angielskiego dla celów akademickich, ale nadal dość powszechni są studenci, którzy studiują z powodów biznesowych. Niezależnie od tego, czy pracują dla międzynarodowej firmy, czy też chcą robić przyszłe interesy w UK czy USA, studenci biznesowego angielskiego będą chcieli prawdziwej, praktycznej i celowej nauki języka angielskiego.

Nauka angielskiego przez Skype może im to zapewnić. Podczas, gdy zawsze można korzystać z tradycyjnych metod nauczania i materiałów, studenci biznesowego angielskiego docenią praktyczne zastosowania języka angielskiego. Jako nauczyciel powinieneś używać tylu autentycznych materiałów, ile potrafią przyswoić twoi uczniowie i umieścić je w realistycznych sytuacjach, aby ćwiczyć język. Tylko wtedy nauka angielskiego przez Skype będzie skuteczna. Możesz też pracować z grupą. Zamiast organizować debatę, na przykład poproś uczniów o wynegocjowanie umowy. Zamiast czytać powieść, przeczytaj prosty, ale zabawny podręcznik biznesowy. Te praktyczne zadania przygotują uczniów do tego, w jaki sposób będą używać swoich umiejętności językowych.

Jak szybko nauczyć się angielskiego przez Skype

W swojej instrukcji językowej nie zaniedbuj nauczania oczekiwań kulturowych i odpowiedniego zachowania w sytuacjach biznesowych. Być może będziesz musiał nauczyć swoich uczniów co jest uważane za odpowiednie ubranie biznesowe. Korzystając z języka angielskiego w rzeczywistych warunkach, z typowymi oczekiwaniami, twoi uczniowie będą gotowi do poddania swoich umiejętności językowych testowi w prawdziwym świecie. Zachowaj relacje ze studentami, uważając ich za kolegów, a nie studentów. Upewnij się, że wszystko, co robisz w klasie, ma cel i praktyczne zastosowanie w realnym świecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s