Dlaczego podczas nauki angielskiego przez Skype warto robić powtórki?

Wszystkie dźwięki w naszym ojczystym języku wymawiamy automatycznie, a ten sam podświadomy składnik wymawiający słowa w nowym języku rozwija się podczas jednoczesnego powtarzania. Ponadto równoczesne powtarzanie poprawia wizualizację i zdolność do tworzenia bezpośrednich połączeń między symbolami lub koncepcjami a ich opisami.

Nauka angielskiego przez Skype może wykorzystywać tą metodę. Warto wypróbowywać jej także podczas nauki gramatyki. Istnieją dwa rodzaje gramatyki: gramatyka intuicyjna i formalna gramatyka. Gramatyka intuicyjna działa bardziej jak uczucie niż zapamiętany zestaw zasad. Mózg dorosłych ma zdolność odnajdywania i rejestrowania wzorców we wszystkim, czego doświadczamy lub robimy. W ten sposób intuicyjna gramatyka jest zdobywana podświadomie w procesie odtworzenia zrozumiałych sytuacji wyłącznie w języku angielskim. Gramatyka intuicyjna działa natychmiastowo i nie wymaga od uczącego się zapamiętywania i stosowania zasad.

Ucz się angielskiego przez Skype

Nauka angielskiego przez Skype może uwzględniać metody intuicyjne. Im bardziej znasz język, tym lepiej twój mózg rozumie zasady intuicyjnej gramatyki i tym lepiej potrafisz mówić w tym języku. Ucząc się przez Skype, warto znaleźć nauczyciela obeznanego z rozmaitymi koncepcjami edukacyjnymi. Różnica między biernym uczeniem się a aktywnym uczeniem się umiejętności językowych

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s