Nauka angielskiego przez Skype dla dorosłych.

Dorosłym trudniej jest się uczyć języka angielskiego, niż dzieciom. Dotyczy to nauki wszystkich języków obcych. Niektórym dorosłym wychodzi to jednak znacznie lepiej ze względu na umiejętności umysłowe, które wykształcili. Dla takich osób nawet nauka angielskiego przez Skype jest łatwa.

Profesjonalna nauka angielskiego przez Skype

Ci dorośli, którzy potrafią tworzyć bezpośrednie połączenia między słowami obcego języka a symbolami lub pojęciami, które opisują, są w stanie stworzyć nowy język centrum mowy w mózgu. Kiedy próbują przetłumaczyć swoje myśli na obcy język, aktywują swoje nowe centrum językowe w mózgu i są w stanie płynnie wyrażać swoje myśli i uczucia. Niestety, około 5 na 100 osób jest w stanie to zrobić. Pozostałe 95% potrzebuje nowej pedagogiki nauki angielskiego przez Skype, jeśli chcą osiągnąć taki sam sukces, jaki zdolność językowa demonstruje w sposób naturalny.

Nowa pedagogika opiera się na równoległej potrójnej aktywności: czytaniu, słuchaniu i mówieniu. Innymi słowy, aby odnieść sukces, uczniowie potrzebują powtarzających się powtórzeń: Powtarzanie podczas słuchania i czytania w tym samym czasie. Jednoczesne powtarzanie angielskiego dostarcza narzędzie, które wyłącza tłumaczenie krzyżowe lub naturalny nawyk myślenia w języku ojczystym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s