Świat bez ograniczeń

Kursy niemieckiego via SkypeIstotnym problemem naszych czasów jest brak czasu przy jednoczesnej mnogości różnych opcji. Chcielibyśmy podróżować, pracować na coraz ciekawszych i dochodowych stanowiskach, zmieniać miejsce zamieszkania, jednak wciąż napotykamy ograniczenia. Jednym z nich jest brak znajomości języków obcych. Wciąż stoimy w miejscu gdyż aby wyjechać, rozpocząć edukację na zagranicznej uczelni czy zmienić pracę musimy być komunikatywni. A na naukę i dodatkowe zajęcia brakuje czasu. Jednak nowoczesne sposoby na edukację wychodzą naprzeciw problemom codzienności.

Niemiecki przez Skype to rozwiązanie, które bazuje jedynie na dostępie do Internetu, podłączonych słuchawkach i mikrofonie. Tego niezwykle rozwojowego języka, cenionego w biznesie i podczas rekrutacji na zagraniczne uniwersytety, możemy uczyć się praktycznie bez wychodzenia z domu, w wolnej chwili. Nie tracimy czasu i pieniędzy na dojazdy. Jest to rozwiązane praktyczne, wygodne i ekonomiczne.

Niemiecki przez Skype jest prowadzony przez lektorów z długoletnim doświadczeniem branżowym i międzynarodowym. Znają oni specyfikę potrzeb edukacyjnych i poprzez indywidualną pracę dopasowują oni treści i programy do istotnych preferencji i wymagań Słuchaczy. Kurs prowadzony jest metodą komunikacyjną, przełamując najmocniejsze językowe bariery. Umiejętności konwersacyjne istotnie wzmacnia uczenie się „na odległość”.

Kurs – niemiecki przez Skype pozwala Słuchaczom indywidualnie wybierać terminy zajęć i dopasowywać elastyczne grafiki. Poprzez pracę w naturalnym środowisku, w zaciszu własnego pokoju z kubkiem aromatycznej kawy, można skutecznie i bez stresu przygotować się do zdobywania zagranicznych certyfikatów, zdawania egzaminów oraz podnoszenia kwalifikacji w zakresie biznesowych konwersacji. Lekcje nie są prowadzone w oparciu o sztywny podręcznikowy model. Materiały dopasowywane są do potrzeb Słuchaczy i kompilowane z różnorodnych źródeł wiedzy. Wszelkie pomoce są przesyłane drogą elektroniczną. Istotnym atutem zdalnego kształcenia jest brak potrzeby przerywania edukacji na czas wyjazdów lub urlopów, jeśli tylko będziemy w zasięgu Internetu, co aktualnie nie stanowi większego problemu.

Warto zauważyć, że nauka może być przyjemna, zwłaszcza kiedy odpowiada na nasze potrzeby, jest skuteczna i efektywna. Dedykowany lektor, optymalne warunki oraz program dopasowany do naszych potrzeb prywatnych i zawodowych – oto definicja edukacji idealnej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s