Zwrot na Wschód

Kursy rosyjskiego via SkypeW odpowiedzi na szereg zmian, które następują w otaczającej nas rzeczywistości wiele dzieje się także w dziedzinie edukacji. Rozwój rynków korporacyjnych, mnogość zagranicznych przedsiębiorstw oraz potrzeba kontaktu z zagranicznymi klientami warunkują potrzebę ciągłego podnoszenia kwalifikacji zwłaszcza w dziedzinie języków obcych. Istotna ewolucja następuje także w obrębie mniej popularnych kiedyś języków. Oczywiście niezbędna jest znajomość angielskiego czy niemieckiego, ale nie sposób pominąć języka zza naszej wschodniej granicy czyli rosyjskiego. Dodatkowo nauka współcześnie wychodzi naprzeciw potrzebom. Brak czasu czy obawa związana z barierami komunikacyjnymi to już nie problem czy wymówka do nauki.

Zdalny kurs – rosyjski przez Skype to możliwość nauki języka z dowolnego miejsca na świecie i w optymalnym czasie. Zajęcia są prowadzone przez lektorów z długoletnim doświadczeniem zarówno branżowym jak i międzynarodowym. Układają oni w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje Słuchaczy oryginalne, autorskie programy. Zajęcia nie są prowadzone sztywną podręcznikową metodą, dominuje natomiast efektywna komunikacja wsparta poprzez materiały kompilowane z różnorodnych i ciekawych źródeł wiedzy. Wszelkie materiały dostarczane są drogą elektroniczną.

Rosyjski przez Skype, czyli szczególnie ważny biznesowo język to rozwiązanie przede wszystkim wygodne, praktyczne ale i ekonomiczne. Nie tracimy dodatkowych pieniędzy na dojazdy. Co więcej lektora możemy „zabrać” ze sobą na wakacje czy służbowy wyjazd.

Rosyjski przez Skype z pewnością wśród swoich mocnych stron ma całkowicie indywidualne podejście. Praca „one to one” z dedykowanym lektorem warunkuje imponujące efekty na przykład w dziedzinie konwersacji. Umiejętności komunikacyjne istotnie wzmacnia z kolei nauka „na odległość”. Słuchacz sam wybiera terminy i ilość godzin jaką realizuje w elastycznym grafiku.

Z pewnością warto sprawdzić proponowane rozwiązanie, w tym celu stworzona została opcja lekcji próbnej. Wszak nauka w ulubionym fotelu z kubkiem pysznej kawy brzmi kusząco, prawda?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s