Pracuj, podróżuj, poznawaj…

English OnlineZapewne niejeden z Nas marzy o pracy w dużej zagranicznej korporacji lub o podróżowaniu dookoła świata. I mimo że właśnie świat stoi otworem, to czasem sami dla siebie stanowimy ograniczenia. Wśród nich są strach przed nieznanym, wewnętrzny opór, ale także olbrzymia bariera komunikacyjna. Aktualnie nie sposób nie znać języków obcych, są one nieodłączną częścią pracy i poznawania świata. Przykładowo rekrutacja do firm lub na zagraniczne uniwersytety odbywa się w oparciu o wyniki czołowych certyfikatów językowych. Zwłaszcza ważnym językiem jest angielski. Dlatego już od najmłodszych lat należy go aktywnie poznawać. Ponadto sposobów na naukę nawet przy braku czasu jest mnóstwo. Jednym z nich jest angielski Online. Ta zdalna forma kształcenia ma olbrzymie grono zwolenników. Lekcje mogą odbywać się praktycznie z każdego miejsca na świecie, a lektora można dosłownie „zabrać” do walizki na wakacje.

Angielski Online wyróżnia silny nacisk na komunikację, którą istotnie wzmacnia uczenie się „na odległość”. Bardzo szybko zostaje przełamana najmocniejsza nawet bariera posługiwania się językiem. Lektorzy to pasjonaci uczenia, którzy pracując ze Słuchaczem w całości indywidualnie, dopasowują programy i treści do wymagań i preferencji. Na potrzeby każdego kursu tworzone są oryginalne autorskie programy. Zdobycie zagranicznych certyfikatów, zdanie matury czy sesji lub odbywanie biznesowej konwersacji jest właściwie na wyciągnięcie ręki w stronę klawiatury.

Angielski Online to jedna z tych form kształcenia, która ma bardzo niewiele wymagań. Potrzeba jedynie dostępu do sieci, słuchawek i mikrofonu. Wszelkie materiały są kompilowane z różnorodnych ciekawych źródeł i dostarczane Słuchaczom drogą elektroniczną. Postępy są stale monitorowane, a wszelkie językowe problemy na bieżąco eliminowane.

Zdalne zajęcia można opisać jako wygodne, praktyczne ale i ekonomiczne – Słuchacz nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z potrzebą dojazdu. Pozytywnym aspektem są też bez wątpienia elastyczne godziny zajęć.

Kształcenie powinno być efektywne, dopasowane do potrzeb oraz osobistych uwarunkowań – i taka właśnie jest nauka Online. Można przekonać się o tym poprzez lekcję próbną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s