W życiu i w biznesie…

English via SkypeWspółcześnie następuje szereg zmian w wielu dziedzinach. Nie oparła im się także edukacja, wszak uczenie się nie jest już domeną jedynie dzieci i młodzieży. Mnożą się sposoby na to, aby skutecznie, szybko, profesjonalnie kształcić się i podnosić swoje kwalifikacje. Wśród wielu działów nauki, szczególnie istotne wydają się języki obce. Olbrzymi rozwój rynków korporacyjnych, napływ zagranicznych przedsiębiorstw, jak też mnogość kontaktów z klientami z zagranicy warunkują potrzebę posługiwania się zwłaszcza językiem angielskim. Jest on uważany za język uniwersalny, można się dzięki niemu porozumieć w kwestiach biznesowych, ale także podczas turystycznych wojaży. Jeśli zaś chodzi o brak czasu na naukę, co jest częstym problemem naszych czasów, pojawia się opcja – angielski przez Skype. Kurs online zapewnia naukę w dowolnym miejscu i w optymalnym czasie. Jedyne wymagania to dostęp do sieci, zestaw słuchawek i mikrofon. Angielski przez Skype pozwala na podnoszenie językowych kwalifikacji przy całkowicie indywidualnym kontakcie z lektorem. Metoda zajęć jest oparta na silnej komunikacji, którą istotnie usprawnia Distance Learning. Niezależnie od celu nauki – angielski przez Skype to wybór formy kształcenia, która jest wygodna, praktyczna ale i ekonomiczna. Warto zauważyć, że ucząc się zdalnie nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z potrzebą dojazdu.

Lektorzy prowadzący kurs to pasjonaci nauczania. Dzięki indywidualnej pracy, poznają Słuchacza co pozwala na przygotowanie autorskich programów w pełni dopasowanych do potrzeb i wymagań.

Nauka przez Skype to nie tylko konwersacje. Przygotowanie do zdobycia zagranicznych certyfikatów, zdania ważnych egzaminów może teraz odbywać się praktycznie bez wychodzenia z domu. Co więcej lektora możemy „zabrać” ze sobą na wakacje.

Nie należy martwić się o materiały, gdyż wszelkie niezbędne pomoce są przesyłane drogą elektroniczną. Praca nie jest oparta sztywno na jednym podręczniku, materiały w zależności od potrzeb Słuchaczy są kompilowane z różnych źródeł.

Uczenie się w swoim naturalnym środowisku, odpowiednim tempem to gwarancja edukacyjnego sukcesu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s