Legal English przez Skype

Kursy Legal English via SkypeSzkoląc się z języka angielskiego, tak naprawdę nigdy możemy nie mieć górnego pułapu osiągniętej wiedzy. Nawet po opanowaniu poziomu zaawansowanego, zawsze możemy pogłębiać naszą wiedzę wchodząc w specjalistyczne dziedziny życia. Dlatego stworzono Legal English.

Dzięki specjalnym kursom, uczestnicy mogą pogłębiać swój język angielski w zakresie prawa i finansów. To pozwala im na rozwijanie swojej kariery zawodowej nie tylko na przestrzeni naszego kraju, ale również na arenie międzynarodowej.

Charakterystyka kursów Legal English

Stawiając na kurs Legal English, zyskujemy gwarancję kameralnego prowadzenia wysoko wyspecjalizowanych zajęć, z mocno zawężonym materiałem, który dotyczy wyłącznie interesujących słuchaczy zagadnień.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, liczących maksymalnie od 6 do 8 osób. Jest to najlepsza droga do indywidualnego traktowania każdego słuchacza mimo, iż spotkania są grupowe.

Dla kogo kurs?

Kurs Legal English przez Skype jest kierowany do każdego, kto chce rozwijać się w dziedzinie prawa bądź finansów na poziomie języka angielskiego. Ze szkoleń mogą korzystać studenci, aplikanci, prawnicy, jak i również wszystkie osoby przebywającej w branży prawniczej. Ponadto kurs skierowany jest także do osób pracujących w księgowości i ściśle związanych z finansami.

Zalety kursu Legal English

Kurs oprócz tego, że jest prowadzony w bardzo kameralnych grupkach, o czym wspomniano już na początku, to jednocześnie odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Powoduje to, iż u osób, które miały już wcześniej styczność z wysokim poziomem języka angielskiego, lektorzy nie doprowadzają do „uwsteczniania”. Wręcz przeciwnie! Jest to świetny sposób na uczenie się myślenia w tym języku, ale nie tylko. Słuchacze, którzy mają pewne zaległości, są zmotywowani do tego, żeby je jak najszybciej nadrobić.

Zajęcia odbywają się zwykle w kilku lub kilkunastu konkretnych blokach tematycznych. To pozwala na usystematyzowanie przekazywanej wiedzy. Kurs Legal English pomaga zdobyć odpowiednie kompetencje, tak aby słuchacz bez najmniejszego problemu podszedł do egzaminu, pozwalającego zdobyć certyfikat świadczący o jego nowo nabytych umiejętnościach językowych. Wbrew pozorom taki kurs nie jest dedykowany wyłącznie osobom, które dopiero chcą się czegoś nauczyć. Jest to również idealny sposób dla tych specjalistów, którzy chcą przypomnieć sobie wcześniej zdobytą wiedzę.

Co po kursie?

Wszystko zależy od słuchacza! Zwykle na kursach Legal English pojawiają się osoby z konkretnymi zamiarami. Uczą się zawodowego języka angielskiego z powodu pozyskania lepszej pracy, otwartości na klientów nie posługujących się językiem polskim, czy nastawieniem na zrobienie międzynarodowej kariery.

Dlatego mają oni łatwość wykonywania kolejnych kroków po ukończeniu kursu i zdobyciu upragnionego certyfikatu. Najważniejsze jest to, żeby spełniać swoje marzenia i stawiać na swój rozwój oraz spełnienie w pracy zawodowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s